Oppo Find X7 Ultra’nın ambalaj kutusu sızdırıldı

Oppo, Find X7 serisinin en yeni üyelerini yakında tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak resmi lansmandan önce, Find X7 Ultra modelinin perakende satış kutusu sızdırıldı ve bu da cihazın yakın zamanda piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Gelin, bu konuya biraz daha yakından bakalım.

Önceleri, Çinli teknoloji devi Oppo’nun standart modeli Find X7 ile birlikte Find X7 Pro’yu da piyasaya süreceği düşünülüyordu. Ancak son raporlar, Pro versiyonunun Find X7 Ultra olarak adlandırılacağını öne sürüyor. Adından da anlaşılacağı üzere, Find X7 Ultra, daha pahalı ve daha üst düzey özelliklere sahip olacak. Şimdi ise cihazın perakende satış kutusunun sızdırıldığı görüldü. Tanınmış duyumcu Abhishek Yadav tarafından paylaşılan görselde, Find X7 Ultra’nın kutusunun üzerinde cihazın adının yer aldığı görülüyor.

Oppo Find X7 Ultra’nın ambalaj kutusu sızdırıldı

Ne yazık ki, bu sızıntıda cihazın fiyatı ve detaylı özellikleri gibi daha fazla bilgi yer almadı. Ancak bu sızıntı, Find X7 Ultra’nın varlığını doğruluyor gibi görünüyor. Şu ana kadar edindiğimiz bilgilere göre, Find X7 Ultra, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle donatılacak. Yeni bir sızıntıya göre cihazın ön tarafında, 6.82 inç boyutunda bir BOE 8T LTPO OLED ekran bulunacak. Bu ekranın 2K çözünürlük, 2160Hz PWM karartma ve 120Hz yenileme hızı sunması bekleniyor, ayrıca 32 megapiksel bir selfie kamerası da olacak.

Arka tarafta ise dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. Bu kurulum, 50 megapiksellik Sony LYT-900 ana sensörle birlikte, 50 megapiksellik ultra geniş açılı lens, 64 megapiksellik Sony IMX890 telefoto çekimler yapabilen (3x optik zoom) ve 50 megapiksellik IMX858 periskop lens (6x optik zoom) içeriyor. Cihazı güçlendirecek olan büyük 5,000mAh batarya paketinin, 100W kablolu hızlı şarj ve 50W kablosuz hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Ayrıca cihaz, kutudan çıkar çıkmaz Android 14 işletim sistemi ve ColorOS 14 özel arayüzü ile çalışacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir