Dursun Özbek’ten Jorge Jesus açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus’un play-off açıklaması hakkında yorumlarını paylaştı.

Galatasaray Başkanı, Fenerbahçe teknik direktörünün son basın toplantısında dile getirdiği konu hakkında konuştu.

Özbek açıklamasında; “Jorge Jesus, önemli rakiplerimizden birinin antrenörü konumunda yer alıyor. Kendisinin söylemlerine cevap vermeyi doğru bulmuyorum. İfade ettiği şeyler hakkında gerekli merciler gerekeni yapacaktır.” sözlerini sarf etti.

ZANİOLO VE ICARDİ SÖZLERİ

Dursun Özbek, oyuncuları Nicolo Zaniolo ve Mauro Icardi hakkında da konuştu.

Galatasaray Başkanı İtalyan oyuncuları hakkında; “Zaniolo, bizim kontratlı futbolcumuz. Dolayısıyla zannedersem 4 yıl daha Galatasaray’a hizmet edecek. Elbetteki çok önemli bir futbolcu. Tabii Galatasaray’ın planlaması içinde olan bir futbolcu. Futbol dünyası içinde bu transferler, gitmeleri gelmeleri mümkün. Sezon sonunu görmek lazım, ne olup ne bittiğine bakmak lazım.” dedi.

Dursun Özbek, açıklamasının devamında; “Icardi çok önemli bir futbolcu. Sezon sonunu beklemek lazım. Taraftarın bu futbolculardaki memnuniyetini görüyorum. Biz de buna ilgisiz değiliz. Ama Galatasaray’ın olan hatları çerçevesinde, bu futbolcuların Galatasaray’da kalması için elimizden geleni yapacağız.” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir